Firany jedwabne ręcznie malowane

Jedwabne firany to zdecydowana nowość. Niewielu dekoratorów czy nawet firm projektujących wnętrza proponuje takie rozwiązania. Nasze doświadczenia pokazują jednak, że materiał ten jest wystarczająco wytrzymały i odpowiednio transparentny, aby pełnić rolę firan.

Zdecydowaną zaletą ręcznie malowanych firan jest możliwość zaprojektowania ich w taki sposób, aby doskonale współgrały z Państwa wnętrzem. Pracuje nad tym osoba, która ukończyła edukację artystyczną i posiada wieloletnie doświadczenie w aranżacji wnętrz elementami i ozdobami artystycznymi, a od ponad 15 lat pasję odnajduje w malowaniu jedwabiu.

Firany jedwabne - podobnie jak zwykłe - można mocować na różne sposoby, podobnie rzecz ma się z rozmiarami. Dzięki wykorzystaniu materiału z beli możemy zaoferować dowolne rozmiary, nawet do najbardziej niespotykanych układów okien.

Nasza przykładowa realizacja:

Firany jedwabne ręcznie malowaneFirany jedwabne ręcznie malowaneFirany jedwabne ręcznie malowane

Jeśli podoba Ci się pomysł wykorzystania jedwabiu na firany skontaktuj się z nami. W okolicach Warszawy przyjeżdżamy do Państwa mieszkania bądź domu w celu poznania stylu i kolorystyki oraz wykonujemy projekt i próbki firan. W przypadku dalszych lokalizacji zlecenia realizujemy na podstawie zdjęć wnętrz.

Serdecznie zapraszamy! Tchnij w swoje mieszkanie odrobinę luksusu i stylu.