artsquad.pl

Codzienna porcja wiadomości z Polski i ze świata

Fotobudka na wesele..

Wesele to najważniejszy dzień w życiu państwa młodych, a zwłaszcza przyszłej małżonki. To przede wszystkim kobiety dbają o te wszystkie szczegóły, chcą żeby to była najważniejsza noc w ich życiu i żeby każdy gość ją zapamiętał a później odpowiadał jak to było super na tym weselu. Oczywiście nie zapominajmy o panu młodym, dla którego ta noc też jest ważna, ale szczerze przyznajmy, że pana młodego raczej nie interesują kwiaty na stole a dobra zabawa i wyborowa wódka. Wychodzi na to, że już zabawy na oczepinach nie robią takiej atrakcji jak fotobudka. Nadal ludzie się świetnie bawią, jeżeli wodzirej potrafi dobrze poprowadzić ale to dzięki tej budce goście mogą zabrać do domu zabawne zdjęcia a i państwo młodzi mają przy tym niezły ubaw. Taka atrakcja na pewno na długo zapadnie w pamięci weselników. Oprócz tego, że zdjęcia z fotobudki są dostępne od razu to jeszcze państwo młodzi dostają wszystkie wykonane fotki na pendrive lub w innej formie tak, że później mogą się nimi podzielić z gośćmi i wywołać je w normalnym formacie. Niektóre firmy oferują również dodatkowo księgę pamiątkową, do której można wkleić na przykład wykonane zdjęcia. Super pomysł na uwiecznienie tych wspaniałych chwil.

Firmy wypożyczające fotobudki na wesele zaopatrzone są również w różnego rodzaju przebrania dzięki czemu zabawa jest jeszcze lepsza. Barwne peruki, zabawne kapelusze, maski czy okulary rozweselą największych smutasów. Co za tym idzie być może uda się zaoszczędzić na alkoholu, zazwyczaj to on jest tym rozweselaczem i dzięki niemu wszyscy się świetnie bawią. Wielką zaletą fotobudki jest to, że zdjęcia wykonywane są na miejscu, w małym formacie ale to zawsze co innego niż kolejne nudne zdjęcie. Oczywiście ceny są różne, w zależności od firmy i oferty, którą dana firma przedstawi. Wszystko też zależy od tego na ile godzin chcemy wypożyczyć fotobudkę i co dodatkowego jeszcze byśmy chcieli, czy interesuje nas wspomniana wcześniej księga pamiątkowa, może późniejsza obróbka zdjęć, kopia na pendrive lub płytę CD ale przede wszystkim ilość godzin. Z tym nie ma też co przesadzać bo zabawa może i jest fajna ale jeżeli zbyt długo robimy jedną rzecz to zaczyna się ona nudzić. Dlatego warto wziąć pod uwagę ilość gości i mniej więcej przeliczyć ile zajmie robienie kilku zdjęć na osobę. Do ceny doliczany jest też transport, w zależności od tego gdzie jest wesele i skąd operator musi dojechać.

Fotobudkę można wypożyczyć w tym momencie już chyba wszędzie, a w tak dużym mieście jak Kraków to już w ogóle nikt nie powinien mieć problemów. Dla przykładu z takich bardziej znanych firm jest „Fotosbudka”. Firma jest wyjątkowa, może zaoferować coś innego niż konkurencja, i z całą pewnością przeniesie całą moc wrażeń na weselu. Co jeszcze daje nam ta atrakcja? Przede wszystkim integrację. Na wielu weselach można się spotkać z pierwszym tańcem gdzie wszyscy ustawiają się w dwa koła i na kogo trafisz z tym tańczysz, jednak w tańcu ciężko się rozmawia i integruje, zwłaszcza jeżeli wodzirej puści skoczną muzykę. Tutaj można się pośmiać i pogadać stojąc w kolejce do zdjęcia i jednocześnie się poznać.