Jedwab ręcznie malowany

Jedwab to tkanina piękna, lekka i delikatna, posiadająca wielowiekową tradycję. W niniejszym dziale zapraszamy do zapoznania się z kilkoma informacjami dotyczącymi tego luksusowego materiału. Poznać tu można zarówno jego historię jak i praktyczne przykłady zastosowania oraz wskazówki dotyczące codziennego użytkowania.

Prezentujemy Państwu także nasze ręcznie malowane produkty jedwabne: m.in. chusty, szale, tuniki i bluzki, parea plażowe czy firany... Jest to bowiem materiał niezwykle wdzięczny do malowania - odpowiednio dobrany wzór i kolorystyka mogą stanowić doskonały dodatek nie tylko do ubioru - ale także właśnie do wnętrza Państwa mieszkania.

Prezentowane na stronie wzory to tylko niewielka część naszej oferty. Wszystkie wzory można zobaczyć (i nabyć) w sklepie on-line. Istnieje także możliwość złożenia dowolnego, indywidualnego zamówienia - zarówno w przypadku dodatków jak i firan. Ustalona z Państwem kolorystyka i wzór na pewno sprawią, że zakupiony produkt nie tylko będzie niepowtarzalny, ale także świetnie dopasowany i zgodny z Państwa osobowością.

Serdecznie zapraszamy!