artsquad.pl

Codzienna porcja wiadomości z Polski i ze świata

Kreatywne sposoby wykorzystania ramek do zdjęć w wystroju domu

Fotografie utrwalają wspomnienia i zatrzymują szczęśliwe chwile z rodziną i przyjaciółmi na zawsze. Zapoznaj się z pasją pamięci dzięki tym kreatywnym sposobom wykorzystania ramek do zdjęć w Twoim domu.

Utwórz ścianę galerii


Jeśli masz pustą ścianę w salonie, ściana galerii to świetny sposób na zaprezentowanie zdjęć i wydruków, które kochasz. Zbierz kolekcję zdjęć, które coś dla ciebie znaczą, i mieszaj i dopasowuj obrazy sztuki, a nawet obiekty 3D, aby stworzyć niecodzienną aranżację. Projekt może zawierać kolekcję czarno-szaro-białą oraz grafiki z plakatami o wybranym temacie.

Mieszaj i dopasowuj projekty ram


Możesz przeplatać masywne ramki z drewna, teksturowanego bambusa, kolorowej tkaniny lub prostych czarnych konturów, aby stworzyć połączenie wzorów i form, które dobrze do siebie pasują. Poświęć trochę czasu i przesuwaj je dookoła, aby stworzyć zupełnie inny wygląd.

Spersonalizuj swoje miejsce pracy


Nie ma nic tak osobistego, jak oprawione w ramkę zdjęcie kogoś, kogo kochasz, podparte przy biurku, aby dać Ci inspirację podczas pracy. Uwielbiamy eklektyczną kolekcję przedmiotów zgrupowanych wokół ramy, wszystkie z czarnobrązową nitką biegnącą, aby je ze sobą połączyć.

Pionowy panel zdjęć


To piękny sposób na grupowanie ważnych zdjęć. Wybierz pasujące kwadratowe ramki z prostym czarnym konturem i wypełnij je zdjęciami, które opowiadają historię w sekwencji. Nieregularne rozmieszczenie dodaje dramatu, a same obrazy są rozmieszczone w idealnie symetryczny sposób.

Kawałki natury


Ładny kwiat, który został wciśnięty na stronach książki lub liściastych aranżacji, wystarczy, aby przenieść Cię w przeszłość w cenne wspomnienie obozu przygodowego, przyjaciela z dzieciństwa lub letnich wakacji. Zachowaj te dobre czasy na zawsze między dwiema taflami szkła i opraw je w nieskończoność.

Twoje drzewo genealogiczne


Oto piękny sposób na połączenie zdjęć swoich bliskich. Twoi dziadkowie oczywiście przychodzą na sam dół i możesz dodawać zdjęcia swojej rodziny przez pokolenia wzdłuż gałęzi i gałązek. Gałęzie i liście można nanieść tuszem na ścianie za pomocą szablonu. Najlepszą częścią tego układu jest to, że możesz dodawać zdjęcia za każdym razem, gdy pojawia się ktoś kolejny w rodzinie!

Klipsy do ubrań i lampki choinkowe


Oto piękny sposób na zestawienie kolekcji zdjęć za pomocą sznurka i spinaczy do ubrania. Migoczące oświetlone wokół zdjęć robią ładne zdjęcie w nocy. To także świetny pomysł na rodzinny obiad z okazji urodzin lub festiwalu, ponieważ możesz łączyć zdjęcia podobnych spotkań, które miałeś w przeszłości.

Ściana galerii schodów


Ściana obok schodów jest często zaniedbywana, jeśli chodzi o aranżację wnętrz, ale oto wspaniały pomysł, aby zwiększyć zainteresowanie. Warto zastosować idealnie dopasowane, symetrycznie umieszczone ramki do zdjęć. Mieszaj i dopasowuj kwadratowe, prostokątne lub okrągłe ramki oraz przeplataj vintage czarno-białe obrazy z kolorowymi nadrukami, aby opowiedzieć historię swojej rodziny.