Art-Squad - jedwab, sztuka, dekoracje

Jesteśmy firmą, która działa w obszarach związanych z artystami oraz ich twórczością. Naszą główną działalnością jest malarstwo na jedwabiu. Tworzymy i oferujemy ręcznie malowane apaszki, chusty, szale a także ubiory jedwabne: bluzki, tuniki oraz parea plażowe. Wszystkie nasze produkty to rękodzieło artystyczne, co zapewnia im unikalny i niepowtarzalny charakter oraz piękno. Daleko nam do sieciowych, masowych produktów.

Jako firma powstaliśmy w 2009 roku ale działalnością artystyczną zajmujemy się nie od dziś. Skupiamy znajomych artystów (sami nimi także jesteśmy), którzy tworzą od wielu lat i których twórczość jest nam doskonale znana. Wspólnymi siłami organizujemy wernisaże, wystawy oraz warsztaty. Szczegółów dotyczących najbliższych wydarzeń prosimy szukać w dziale aktualności. Odwiedzamy także największe targi rękodzielnicze w Polsce (np. Jarmark Dominikański w Gdańsku, Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych w Poznaniu) a w przyszłości planujemy także udział w podobnych imprezach zagranicznych.

Poza działalnością rękodzielniczą zajmujemy się także projektowaniem graficznym oraz realizacją stron i sklepów internetowych. Korzystając z naszych doświadczeń artystycznych staramy się także i w tych dziedzinach oferować indywidualne podejście oraz dużą elastyczność. Aby zapoznać się z naszymi niektórymi realizacjami zapraszamy do odwiedzin działu nasza pozostała działalność.

Życzymy miłej lektury oraz udanych zakupów w naszym sklepie on-line! Jeśli nie odnajdą Państwo tam produktu, który w 100% spełniałby Państwa oczekiwania prosimy o kontakt - jesteśmy w stanie realizować dowolne zamówienia, także w dużych ilościach (np. na prezenty dla pracowników bądź klientów)

Zapraszamy do współpracy!