Tuniki jedwabne ręcznie malowane

Tunika jedwabna ręcznie malowana

Nasze tuniki jedwabne to produkt dla osób, które kochają jedwab i poszukują niedrogiego ubioru wykonanego z tego ekskluzywnego materiału.

Wykonane są one z jedwabiu typu krepa bądź satyna - jest on grubszy, a więc ładniej się układa i mniej gniecie.

Każdorazowo szyjemy je na wymiar, dzięki czemu oferowane przez nas ręcznie pomalowane tuniki doskonale pasują fasonem do osoby, która dokonuje zamówienia.

W chwili obecnej oferujemy jeden fason tuniki, pracujemy jednak wraz z krawcową nad opracowaniem innych wzorów ubiorów z jedwabiu, także tunik. Jesteśmy również otwarci na Państwa pomysły na kroje i fasony.

Podobnie jak w przypadku innych naszych produktów także i w przypadku tunik jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia indywidualne jeśli chodzi o wzór i kolorystykę. Większości naszych klientek tuniki proponujemy z gładkim tyłem, w kolorze naturalnego jedwabiu, ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu. Nie ograniczamy się w żadnych ramach, dlatego prezentowane w naszym sklepie wzory tunik to tylko kilka propozycji. Zapraszamy jednak do otwarcia własnej wyobraźni. Być może pojawi się w niej coś przepięknego i unikatowego?

Przejdź do sklepu on-line aby zobaczyć wszystkie wzory naszych tunik jedwabnych >>