warsztaty malowania na jedwabiu

Malowanie na jedwabiu to czynność niezwykle wdzięczna, relaksująca i odprężająca. W domowych warunkach ciężko jest jednak podjąć się jej samodzielnie - proces malowania jest wieloetapowy oraz wymaga dosyć złożonych przygotowań i zakupów.

Dlatego postanowiliśmy organizować warsztaty malowania na jedwabiu. W ich trakcie uczestnicy mają okazję zapoznać się z materiałem jedwabnym oraz jego rodzajami oraz spróbować różnych technik malarskich. Całość prowadzona jest w niewielkich grupach (4-6 osób) w miłej atmosferze przy akompaniamencie chińskiej muzyki. Tak spędzony czas nie tylko wpływa obniżająco na poziom stresu, ale rozwija w Państwu nową umiejętność. A kto wie, może i pasję? :-) Co więcej, każdy uczestnik w trakcie warsztatów maluje chustkę, którą potem może podarować komuś bliskiemu jako prezent, bądź po prostu nosić ją jako dodatek do ubrania. Krótko mówiąc nasze warsztaty to nie tylko coś dla duszy, ale także i ciała :-)

Warsztaty organizowane są - ze względu na lokalizację naszej firmy - w Warszawie. Najczęściej w Galerii Autograf na Pradze Południe a także w Sztukarni na Mokotowie i w Kretka Kafe na Warszawskiej Ochocie. Istnieje oczywiście możliwość organizacji warsztatów w innej lokalizacji, na terenie całej Polski. Informacji odnośnie tej opcji oraz terminów najbliższych warsztatów udzielamy mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Serdecznie zapraszamy!